0
0
تصویر در دسترس نیست
تصویر در دسترس نیست
تصویر در دسترس نیست
تصویر در دسترس نیست
Arrow
Arrow
Slider

خرید اقساطی در فروشگاه اینترنتی بساطی از طریق کارت اعتباری ایران رنتر صورت می‌گیرد.

اما کارت اعتباری چیست؟ کارت اعتباری خرید در واقع یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی است که بـا استفاده از آن می‌توایند از فـروشگاه اینترنتی بساطی به راحتی و بدون نیـاز به پـرداخت نقدی و همچنین ضامن و چک و یا پیش پرداخت، خرید کنید.


مراحل ثبت خرید


برای درخواست کارت اعتباری خرید اقساطی بر روی لینک زیر کلیک کنید.


برای شروع، بعد از ورود به وبسایت ایران رنتر و تکمیل حساب کاربری خود و همچنین اسکن و ارسال مدارک، به صفحه تامین کنندگان رفته و کارت اعتباری مد نظر خود را با توجه به مبلغ مورد نیاز، خریداری نمایید. سپس بعد از راستی آزمایی، برای شما کارت اعتباری حاوی مبلغ مورد نظر شما به صورت تخفیف به آدرس اعلامی شما ارسال شده و بعد از آن شما می‌توانید سبد خرید خود را در فروشگاه اینترنتی بساطی تکمیل نموده و کد کارت اعتباری را در قسمت کد کارت اعتباری در مرحله پرداخت خود وارد نمایید.

جهت راهنمایی بیشتر اینجا کلیک نمایید.


سوالات متداول


چطور از کارت اعتباری خرید استفاده کنم؟
پس از ثبت سفارش و تایید در اعتبارسنجی،ایران رنتر یک کد برای شما ارسـال می کند که در مـرحله پـرداخت سفارش در فـروشگاه اینترنتی بساطی بـا وارد کردن این کد پـرداخت شما نهایی می شود.


آیا کارت های اعتباری خرید را می توان به پول نفد تبدیل کرد؟

کارت‌های اعتباری خرید قابلیت نقدشوندگی ندارند و شما نمی‌توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید، بلکه با استفاده از کد ارائه شده می‌توانید به مبلغ اعتبار کارت از وب سایت لوتوس خرید کنید.

 تا چه مدت می توانم از کارت اعتباری خرید خود استفاده کنم؟

کارت‌های اعتباری خرید تنها یک ماه پس از تاریخ خرید کارت، معتبر هستند و بعد از آن منقضی شده و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

کالای مورد نظر من 8 میلیون تومان است، اما کارت اعتباری من 5 میلیون تومان است، چگونه خرید کنم؟

در صورتی که قیمت کالای مورد نظر شما بیشتر از مقدار اعتبار تعریف شده کارت‌های اعتباری خرید است، می‌توانید مابقی مبلغ را به صورت نقدی در سایت بساطی پرداخت کنید.


شروع اقساط از زمان دریافت کارت است یا از زمان خرید از سایت بساطی؟

بعد از ارسال کد برای کارت اعتباری خرید شما، پرداخت اقساط شروع می‌شود.


آخرین تخفیفات